Zde si můžete objedna newstler přímo až k vám do poštovní schránky.
Při změně cen nebo blížící se akci, bude informováni jako první!

LogoKrátce o firmě MISTRAL – STAVBY

Od roku 1995 se firma zabývá prodejem a montáží stavebních výplní a kompletních střešních a fasádních systémů konečným spotřebitelům v Plzeňském regionu. I nadále v této činnosti pokračuje, avšak novým cílem firmy je zpřístupnit své stavební produkty pomocí smluvních prodejců i spotřebitelům z jiných regionů. Firma Mistral - Stavby nabízí v zimních měsících na vybrané produkty zajímavé slevy, které jsou u zákazníků velmi oblíbeny a hojně využívány. Zákazník v zimním období zaplatí pouze zálohu na své výrobky a montáž bude provedena dle oboustranné dohody v jarních měsících.

Výhled do budoucna

V současné době prožívá české stavebnictví bouřlivý vývoj. Je to nejlépe se rozvíjející odvětví. Zároveň však došlo k používání nových technologií, zcela nových materiálů a výrobních postupů. Pracovníci firmy Mistral-Stavby neustále sledují nejnovější poznatky a trendy. Snaží se pružně reagovat a držet krok se vším novým v tomto oboru. Jen tak mají možnost nabídnout svým zákazníkům vždy o něco více. Důkazem toho je nový 8 komorový okenní profil se středovým těsněním a vlepovaným trojsklem, který firma v roce 2009 zavedla do svého programu. Tento zcela nový systém začala firma Mistral-Stavby z důvodu optimálního poměru kvalita/cena nabízet od ledna 2010 všem svým zákazníkům a nyní nezná jiný kompromis. Následný přechod v březnu 2010 na nové celoobvodové bezpečnostní kování dále posílil kvalitu dodávaných oken a dveří

Mistral-Group
Skladový areál ul. 9. Května
Třemošná u Plzně, 330 11
tel:
+420 774 242 270
fax:
+420 377 526 575
Email
okna@mistral-group.cz
Montáží a výrobou plastových oken se zabýváme již 10 let.
Více informací
Naše společnost vždy dodává pouze z kvalitních materiálů a naši technici jsou certifikovaní pro montážní práce. Nejdůležitejší pro naši společnost je vždy spokojený zákazník.
Více informací
  • MISTRAL-GROUP
  • Hlávkova 22
  • 334 01 Přeštice

  • tel: +420 608 247 270
  • fax: +420 377 526 575

  • info@mistral-group.cz
  • Najít na mapě